Navigovat do servisuKaznějov, Rybnice 155Telefon+420 724 350 712 E-mailcerny@autopasek.cz Otevírací dobaPo - Pá: 6:00 až 14:30 So: dle dohody

Profil firmy

Firma Miloslav Pašek vznikla již v roce 1990. Hlavní činností byla nákladní autodoprava a opravy automobilů, prováděné ve skromných podmínkách garáže rodinného domku. V roce 1993 byla zahájena výstavba nového autoservisu na zelené louce, později byl areál rozšířen o objekt stanice technické kontroly pro osobní a nákladní automobily.

V roce 1994 se firma stala autorizovaným zastoupením značky TATRA, kdy získala výhradní zastoupení prodeje nákladních automobilů, náhradních dílů a autorizovaného servisu vozidel značky TATRA.

Postupem času jsme rozšiřovali naše služby, pro které jsme vybudovali další dílenské prostory, pracoviště na výměnu olejů, měření emisí zážehových a vznětových motorů, ověřování tachografů, dále pak sklad náhradních dílů, pneuservis, lakovnu pro nákladní, dodávkové a osobní automobily a soc.zázemí pro zaměstnance vč. moderní jídelny.

Od roku 2003 jsme rozšířili stávající činnosti o provozování autodopravy. Zajišťujeme technologickou přepravu surovin vozidly TATRA, v kaolinových dolech Kaznějov a Horní Bříza. V náročných podmínkách těchto provozů oceňujeme vlastnosti vozidel TATRA, které prodáváme. Poznatky z těžkého provozu využíváme nejen pro vlastní potřebu servisu a prodeje, ale i pro potřeby výrobce TATRA a.s., se kterým dlouhodobě spolupracujeme.

Naším cílem je poskytování komplexních a kvalitních služeb v autoopravárenství, v prodeji nákladních automobilů a náhradních dílů zn. TATRA na našem území. Našeho cíle chceme dosáhnout dlouhodobou a cílevědomou spoluprací se zákazníky a s výrobcem.

Neustále se snažíme zlepšovat komplexní služby pro naše zákazníky, a proto jsme se rozhodli zdokonalit systém řízení naší společnosti v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2001

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost PAŠEK Autoservis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů